APT60GF120JRD
Berton Electronics Limited
Trust Seal
Verified Supplier
Credit Check
Supplier Assessment
Contact Now
APT60GF120JRD
APT60GF120JRD
IGBT Module NPT Single 1200 V 115 A 521 W Chassis Mount SOT-227 (ISOTOP®)
Product Tags:
IGBT module 1200V 60A